تبلیغات

 

 

 

 

 

 تخصص سرور بانک مشاغل کشور بر روی پنل های لینوکس و ویندوز از قویترین و سریعترین سرورهای کانادایی و ایرانی مبتنی بر تکنولوژی مالتی سرور مطابق با استاندارد های روز دنیا به همراه پرسنل مجرب و کارآمد باعث شده تا بتوانیم بهترین و با کیفیت ترین سرویس ها را در اختیار شما بگذاریم .

 


خدمات میزبانی سرور بانک مشاغل کشور در ایران با 15 روز گارانتی همراه می باشد که این امر اطمینان ما را به کیفیت سرویس هایمان نشان می دهد . شما می توانید تا مدت 15 روز پس از سفارش در صورت نارضایتی از سرویس های ارائه شده انصراف داده و کل وجه پرداختی خود را پس بگیرید .

 


تیم پشتیبانی سرور بانک مشاغل کشور در تمام مدت شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود، از طریق شماره های تماس و چت آنلاین و پست الکترونیکی. تا بتواند رضایت شما مشترک عزیز را بدست آورد چراکه رضایت شما بهترین امتیاز برای ما می باشد.

 


سرور بانک مشاغل کشور در زمینه طراحی سایت با بهره گیری از آخرین فن آوری روز,سرعت,کیفیت و کارایی میتواند طراحی سایت شما را بر عهده بگیرد,اگر قصد دارید طراحی سایت خود را به ما بسپارید با ما تماس بگیرید.

قوانین و شرایط قرارداد در بی ام کا سرور       

کاربر مي پذيرد كه مسئوليت كامل هرگونه اطلاعات، فايل، تصوير و نيز ساير مواردي كه درون سايت خود قرار مي دهد، با خود او مي باشد و هيچگونه مسئوليتي در اين زمينه متوجه سرور بانک مشاغل کشور نمي باشد. متقاضي همچنين متعهد مي گردد كه كليه قوانين حقوق تاليف بين المللي و داخلي را در سايت خود رعايت نموده و از ايجاد مزاحمت براي ساير كاربران اينترنت، اقدام به دست كاري و نفوذ به سايتهاي ديگران ، هرگونه استفاده غير قانوني از ايميل خود و ساير موارد مشابه پرهيز نمايد. سرور بانک مشاغل کشور جهت تماس با شما ، نياز دارد كه همواره مشخصات شما مندرج در فرم سفارش، مانند آدرس محل ، تلفن تماس و ايميل شما را در اختيار داشته باشد . لذا ضروري است كه متقاضي در صورت تغيير مشخصات خود، موارد جديد را هرچه سريعتر به بي ام کا سرور اطلاع دهد در غير اين صورت سرور بانک مشاغل کشور هيچ مسئوليتي را در اين قبال آن نمي پذيرد. بي ام کا سرور حد اكثر تا 24 ساعت پس از سفارش،پلان هاست توسط شما و واريز وجه به حساب اكانت شما را آماده سازي نموده و اطلاعات آن را به آدرس ايميل شما ارسال خواهد نمود..
ارسال هر گونه هرز نامه با استفاده از ايميل دامنه شما باعث مسدود شدن پلان هاست شما خواهد شد. استفاده از كد ها و اسكريپت هايي(مثل (nph-proxy.pl) و يا هرگونه کد و اسکريپت ديگري كه موجب خسارت زدن به سايت هاي ديگر روي سرور شود نقض قانون بي ام کا سرور به حساب مي آيد و اكانت شما بدون اطلاع قبلي مسدود خواهد شد..
راه اندازي وب سايت هاي غيراخلاقي و پورن برروي سرورها نقض قانون سرور بانک مشاغل کشور سرور به شمار مي آيد. سرور بانک مشاغل کشور مي تواند در هر زمان بدون اطلاع قبلي در متن اين قرار داد تغيير ايجاد کند.تمامي اين موارد و تغييرات در سايت قسمت اخبار به موجود مي باشد. اين وظيفه شماست که با مراجعه مداوم به اين متن ، از تغييرات آن مطلع شويد و در صورت مخالفت با آن مي توانيد درخواست قطع سرويس خود را نماييد، در غير اين صورت تمام پيامدهاي احتمالي آن بر عهده شما خواهد بود. ارسال فرم سفارش به منزله مطالعه كامل اين قرارداد و مورد تاييد بودن تمامي موارد فوق از سوي شما خواهد بود. به طور کلي مسئوليت تهيه نسخه پشتيبان از داده ها و فايلها با خود خريداران بوده و همه خريداران مي بايست پشتيبان کليه داده هاي مورد نياز خود را در جايي غير از تجهيزات و سرورهاي بي ام کا سرور نگهداري نمايند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانايي بازگرداندن اطلاعات از آرشيو بکاپ هيچگونه اعتراضي مسموع نخواهد بود و سرور بانک مشاغل کشور در اين زمينه هيچگونه مسئوليتي ندارد...
بک آپ گيري از سايت هايي که حجم آن ها بيش از 20 گيگابايت شده باشد انجام نخواهد شد و اين گونه سايت ها بايستي به صورت جداگانه بک آپ خود را تهيه کنند. مسئوليت بکاپ گرفتن در سرويس هاي سرورهاي اختصاصي صرفا به عهده خود خريدار مي باشد و سرور بانک مشاغل کشور در اين زمينه هيچگونه مسئوليتي ندارد سرور بانک مشاغل کشور جهت امنيت بيشتر، از کليه از فايلهاي خريداران بصورت هفتگي نسخه پشتيبان تهيه مي کند. اين نسخه پشتيبان حداکثر تا 1ماه نگهداري خواهد شد. نسخه پشتيبان از بانک اطلاعاتي ms sql server بصورت هفتگي گرفته مي شود و يک هفته نگهداري مي شود.
بي ام کا سرور تعهدي نسبت به صحت و کارکرد اين نسخه ها ندارد. تمام نسخه هاي پشتيبان بر روي محلي خارج از دسترسي خريدار نگهداري مي شود سرور بانک مشاغل کشور تعهدي نسبت به ارائه رايگان داده هاي موجود در آرشيوهاي خود به خريدار ندارد. استفاده بيش از حد و يا سوء استفاده از منابع سرورها (CPU, RAM, Space, Bandwidth) در ميزباني وب که شما مجاز هستيد حداکثر تا 15 درصد از CPU و RAM سرور در لحظه استفاده کنيد در صورتي که به علت ترافيک بيش از حد يا استفاده نا آگاهانه و يا به عمد از اسکريپتهاي CGI، PERL،PHP و Leech مانند RapidLeech و غيره که موجب تخريب و يا استفاده بيش از حد از منابع سرور شود، موجب قطع دسترسي کاربر بدون اطلاع قبلي خواهد شد و وب سايت شما مي بايست با توجه به مصرف ، به پلن هاي هاست پر ترافيک و يا سرور مجازي انتقال داده شود. تعداد ايميل مجاز جهت ارسال براي هر دومين حداکثر 100 عدد در ساعت و 1000 عدد در روز مي باشد.
راه اندازي هرگونه آپلود سنتر يا دانلود سنتر از قبيل دانلود سنتر عکس , موسيقي , فيلم براي عموم بر روي سرور هاي هاست اشتراکي به صورتي که تعداد درخواست ها و کانکشن ها بيش از حد مجاز باشد ممنوع است و در صورت مشاهده بدون اطلاع قبلي اکانت معلق خواهد شد. براي راه اندازي چنين سرويس هايي شما مي بايست از هاست مخصوص دانلود يا سرور هاي مجازي استفاده کنيد. پلان هاي ارائه شده فقط براي ميزباني سايت شما مي باشند و شما نمي توانيد از پلان هاست به عنوان Backup Server استفاده نماييد. امکان تغيير سرويس هاي ميزباني از لينوکس به ويندوز يا بر عکس نخواهد بود. در صورت تمايل براي تغيير پلان شما بايستي پلان جديدي خريداري نماييد. لطفا توجه داشته باشيد که اين قانون شامل ارتقاء پلان نخواهد شد.
سرور بانک مشاغل کشور از 24 حد اكثر تا 72 ساعت بعد از سفارش دومين و واريز وجه توسط شما ، دومين مورد نظر شما را به ثبت خواهد رساند ولي مسؤليتي در رابطه با تاخير در ست شدن Name server ها به عهده نميگيرد..
با توجه اينکه دامين هاي با پسوند .ir در نيک هندل بي ام کا سرور و با نام بي ام کا سرور ثبت مي گردد،در صورتي که تمايل داريد دامين به نام خودتان سرور بانک مشاغل کشورن ثبت شود بايد خود اقدام به ثبت نيک هندل نماييد و پس ازثبت و تاييد دامين از طرف وب سايت رسمي ثبت دامنه درخواست پرداخت را به بخش مالي اعلام نماييد. چنانچه به علت ارسال آدرس اشتباه دومين شما مسدود شود سرور بانک مشاغل کشور مسؤليتي به عهده نميگيرد.پس هميشه شما موظف هستيد طبق قانون ICANN اطلاعات دومين خود را درست و به روز نگهداري کنيد.

نماد اعتماد

آگهی توان دار رایگان

درباره سرویس ها


- Backup هفتگي و ماهانه

- تضمین 99% Uptime

- تضمین امنیت سرورها

- سرورهای پرقدرتXeon

- پورت ارتباطی 100mbps

شماره تماس


فـــــروش : 09122433685

پشتیـبانی : 02166412048


پشتیـبانی : 02177613225