تبلیغات

 

 

 

 

 

 

کلمات کلیدی چیست؟

کلمات کلیدی کلماتی هستند که به طور مداوم در موتور های جستجو مانند گوگل مورد جستجو قرار می گیرند .به عنوان مثال گوگل با استفاده از این کلمات سایت ها را فهرست بندی کرده تا جستجوی بهتری را برای کاربر خود رقم بزنند . شما با قرار دادن کلمات کلیدی متناسب با موضوع تاپیک یا پست خود میتوانید آمار بازدید بهتری داشته باشید.
تاکید می شود کلمات باید با مطالب ارسالی شما مرتبط باشند و کلماتی باشند که بازدید کنندگان برای رسیدن به مطلب آنها در گوگل جستجو میکنند.
هم چنین بین کلمات کلیدی از کاما (،) استفاده کنید .


چرا کلمات کلیدی؟

همانطور که شاید خیلی ها بدانند طرز کار موتور های جستجو گر به شکل عنکبوتی است. یعنی ربات های برنامه نویسی شده ی موتورهای جستجو مثل عنکبوت ها در کدهای صفحات می خزند و مشابه ترین موارد با موارد جستجوی کاربر را می یابند.
خوب بر گردیم به سوال. یک نکته مهم و توافق شده بین موتورهای جستجو و طراحان سایت ها همین کلمات کلیدی یا KeyWord ها هستند. پس وقتی می دانیم چه چیز می تواند رتبه ما را در موتور های جستجو بالا ببرد ادامه کار آسان تر است.


چگونه انتخاب کنیم؟ چقدر؟ چه چیز؟

ابتدا به سایت : https://adwords.google.com/Adwords/welcome.html بروید.
خوب تنها کاری که باید بگنید بررسی کلمات یا بهتر بگویم عبارات کلیدی است. با توجه به محتوای سایتتان عبارات مختلف را جستجو و ببینید که گوگل کدام را به شما پیشنهاد میدهد و کدام ها پر مخاطب تر هستند.
اگر بعد از اینکار و بعد از یک ماه باز ترافیکتان تغییر نکرد ، بروید و کلمات دیگر را انتخاب کنید! یک وبمستر خوب پشتکار دارد و این پروسه طاقت فرسا را باید بگذراند.
در مورد چقدر هم بگویم که اکثر موتورهای جستجو یا همان سرچ اینجین ها بیشتر از ۱۵۰ تا نهایتا ۲۰۰ کاراکتر را نمیخوانند. پس کلمات کلیدی زیاد و بیش از ۲۰۰ کارکاتر نه تنها به افزایش بازدید شما کمک نمیکند، بلکه باعث سنگین شدن سایت و همچنین در صورت تکرار کلمات کلیدی باعث اسپم شناخته شدن شما توسط موتورهای جستجو می شود.

نماد اعتماد

آگهی توان دار رایگان

درباره سرویس ها


- Backup هفتگي و ماهانه

- تضمین 99% Uptime

- تضمین امنیت سرورها

- سرورهای پرقدرتXeon

- پورت ارتباطی 100mbps

شماره تماس


فـــــروش : 09122433685

پشتیـبانی : 02166412048


پشتیـبانی : 02177613225