تبلیغات

 

 

 

 

 

 

سرور بانک مشاغل کشور

امکانات بالا و سرور های قدرتمند ما در کنار کادر فنی و بازرگانی مجرب و همکاری خانم فروغ خداداد سبب می شود تا ارائه کننده خدماتی متفاوت با کیفیتی صد چندان باشیم.خدمت به جامعه الکترونیک ایران و کمک به رشد صنعت فناوری اطلاعات از افتخارات ماست چرا که در عصر حاضر ارتباط یکی از مهمترین نیازهای جامعه انسانی و تمدن های مختلف در سراسر جهان است.
مشتری مداری و احترام به حقوق کاربران به همراه حفظ کیفیت کاری سرلوحه اصلی کار این گروه است و بنابر همین اصل گروه سرور بانک مشاغل کشور تنها سرویس دهنده وب ایرانی است که تا مدت 24ساعت استرداد مبلغ پرداختی کاربران خود را در صورت عدم رضایت، بدون هیچ گونه پرسشی تضمین می نماید. واضح است که این مساله بیانگر اعتماد ما به خدمات ارائه شده است که در سایه اعتماد کاربران گرانمایه این گروه حاصل شده است.
سرور های ما از جدید ترین سیستم های سخت افزاری استفاده می کنند تا در کنار بروز ترین نسخه های نرم افزاری مدیریت داده و فضا ،ارائه کننده بهترین بازده کاری برای کاربران باشند.
سرعت ، راندمان بالا ، بروز بودن ، ساپورت طلایی و ... از ویژگی های سرویس های ماست که کار با اینترنت را لذت بخش و امن می سازد.
پیام سرور دارای سرور های اختصاصی است و به غیر از ما هیچ فرد یا گروهی به اطلاعات شخصی شما و برنامه های نصب شده و فایلهای شما دسترسی نخواهد داشت که این از امتیازات طلایی ماست.


این گروه با داشتن چند سال سابقه کار مفید در زمینه خدمات هاستینگ و طراحی وب سایت ، آماده ارائه خدمات خود به مشتریان گرامی می باشد.


اهداف گروه :

به کارگیری جدیدترین فناوریها در زمینه طراحی وب سایت
به روز بودن تمام طراحی ها در سطح دنیا
حضور فعال در انجام پروژه ها در زمینه طراحی وب سایت
انجام تخصصی بهینه سازی
ارائه بهترین خدمات هاست و فضا در اینترنتفعالیت های این گروه شامل :

طراحی وب سایتهای استاتیک و داینامیک
برنامه نویسی بر اساس وب
ارائه خدمات مشاوره در هر یک از زمینه های فوق
انجام طراحی های منحصر به فرد ،متفاوت و زیبا در تمام زمینه های تجاری ، اداری و ...
انجام SEO: بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو
ثبت هاست و دامین
پشتیبانی پایدار و 24 ساعته هاست

نماد اعتماد

آگهی توان دار رایگان

درباره سرویس ها


- Backup هفتگي و ماهانه

- تضمین 99% Uptime

- تضمین امنیت سرورها

- سرورهای پرقدرتXeon

- پورت ارتباطی 100mbps

شماره تماس


پشتیـبانی : 09116261611

پشتیـبانی : 09116261610


پشتیـبانی : 09119996726