تبلیغات

 

 

 

 

 

 

تبلیغ در گوگل     


چرا باید روی Google تبلیغ کنیم؟

80% کاربران دنيا از شبکه تبلیغات گوگل استفاده می کنند و در ايران نيز گوگل پربيننده ترين سايت اينترنتي مي باشد


تبلیغات روی Google مناسب چه کسانی است؟

نمایش آگهی، صرفا برای مخاطبی است که به دنبال شما مي گردد. برخلاف سایر روش هاي تبليغي ، تبلیغات شما دقیقا زمانی نمایش داده می شود که کاربر به دنبال نوعی از محصولات و خدمات شما است. در گوگل تبلیغ شما تنها وقتی نمایش داده می شود که کاربر به دنبال سرویس شما بوده و برای آن جستجو می کند و علاوه بر آن در زمانی نمایش داده می شود که کاربر آمادگی دیدن و جذب تبلیغ را نیز داراست. "یک لحظه جادویی برای شما"
در نتيجه ترافیک سایت حاصل از موتورهای جستجوی Google از نوع بازاریابی و ترافیک بسيار موثر می باشد. نتایج جستجو دقیقا در موقع نیاز و احتیاج در اختیار جستجوگران قرار می گیرد که بسیار هدفمند است.
نتایج موجود در موتورهای جستجو بر حسب جستجوی خود مخاطب چیده میشود. یعنی هر کس بر اساس آنچه می خواهد نتایج را می بیند. این بدین معنی است که ترافیکی که از طرف موتور جستجو می رسد نه تنها لغت کلیدی مرتبط به فعالیت آن سایت را جستجو کرده است بلکه سایت شما را از بین دیگر سایتها که مشابه سایت شما بوده اند انتخاب کرده است. حال متوجه می شوید که چقدر این ترافیک که از جستجوگرها به سایت شما می آید هدفمند و بهینه است.
پس تبلیغات در Google یکی از روشهای بازاریابی موتورهای جستجو می باشد که در کمترین زمان هدفمندترین بازدیدکنندگان را به وب سایت شما هدایت می کند و کلیه ابزارهای متعدد گوگل برای تبلیغ کنندکان در زیر مجموعه "تبلیغات گوگل" قرار می گیرند. این ابزارها همواره در حال قدرتمند شدن و بهتر شدن هستند.
در نتيجه خدمات كليكي گوگل بسته به کلماتی که کاربر جستجو می کند بر روی گوگل یا در صورت تمایل در موتور جستجوهای همکار گوگل نمایش داده می شود كه مي توان به امكاناتي نظير قرار گرفتن وب سایت شما در رتبه اول جستجوهای گوگل، در قسمت بالا یا سمت راست موتور جستجوی گوگل و همچنين امکان نمایش تبلیغ شما در صفحات فارسی جستجوی گوگل اشاره نمود.
تعرفه جهت تبليغات كليكي گوگل با توجه به بودجه مورد نظر ، نوع محصول و بازار هدف ، شما را در میان وب سایت های قرار گرفته در صفحه نخست گوگل قرار می دهد. شما ابتدا فقط با 60.000 تومان در صفحه اول تبليغات گوگل قرار مي گيريد.
ابتدا كلمات مورد نظر(كلمات كليدي) كه تبلیغ شما با جستجوی آنها نمایش داده مي شود از جانب گروه مشاوره بانک مشاغل کشور مشخص مي گردد. بديهي است معیار تعیین قیمت بر اساس هر كلیك از روی همین كلمات كلیدی مشخص می‌شود.
بخش مديريت آگهي گوگل به طور خودكار به ازاي هر كلمه پیشنهاد قيمت ارائه مي نمايد كه مي توان بر اساس بودجه آنرا تغيير داد. اگر قیمت تعیین شده توسط آگهي دهنده خيلی كمتر از قیمت پیشنهادی گوگل باشد، درصد نمایش چنین آگهی‌هایی در بین آگهی‌های گوگل بسیار كم است و در نتیجه نمی‌توان به هدف مورد نظر دست پيدا كرد. پس برای رسیدن به هدف و نمایش تبلیغ در بالاترین قسمت تبلیغات گوگل باید یا قیمت پیشنهادی گوگل را پذیرفت یا قیمت تعین شده زیاد با آن فاصله نداشته باشد . حال درصورت موافقت ، در هنگام نمايش و كليك بر آگهي موردنظر ، بر اساس كلمه جستجو شده هزينه همان كلمه از اعتبار شما كسر و گزارش روزانه و يا هفتگي آن از طرف گوگل به ايميل شما به صورت خودكار ارسال مي گردد.
فقط در صورت کلیک بر روی تبلیغ شما و ورود به سایت شما، از اعتبار شما پول کسر می شود.
در این سیستم می توان مشخص نمود در هر روز تا چه سقف مبلغی برای تبلیغ پرداخت گردد، در نتيجه اگر تعداد بازدیدها از سایت شما بیشتر از این مبلغ شد تا روز بعد آگهی شما متوقف می شود تا هزینه اضافی پرداخت نکنید. به عنوان مثال بودجه در نظر گرفته شده در هر روز اگر 10 دلار و قیمت هر كلیك را 10 سنت باشد، آگهی شما پس از 100 كلیك در روز متوقف و تا روز بعد قطع می گردد . رتبه آگهي و نمايش يا عدم نمايش آن بستگی به ميزان اعتبار شما دارد. هر چه اعتبار شما در روز بيشتر باشد، آگهي شما به دفعات بیشتر و در رتبه هاي بالاتر نمايش داده خواهد شد.


نحوه سفارش:

براي سفارش آگهي در گوگل لطفاً موارد زير را انجام دهيد:
ابتدا متن آگهي ، كلمات كليدي ، ميزان هزينه براي تبليغات روزانه ، آدرس وب سايت و همچنين توضيحات مورد نظر را از طريق ایمیل برای ما ارسال نمائيد.
سپس هزينه مورد نظر را واریز و شماره فیش بانکی را ارسال نموده تا در اسرع وقت نسبت به راه اندازي تبليغات شما اقدام گردد.

نماد اعتماد

آگهی توان دار رایگان

درباره سرویس ها


- Backup هفتگي و ماهانه

- تضمین 99% Uptime

- تضمین امنیت سرورها

- سرورهای پرقدرتXeon

- پورت ارتباطی 100mbps

شماره تماس


پشتیـبانی : 09116261611

پشتیـبانی : 09116261610


پشتیـبانی : 09119996726